Znajdziesz tu nocleg i zakwaterowanie. Baza turystyczna to wolne pokoje, domki nad morzem, w górach i nad jeziorem, a przede wszystkim tanie noclegi w różnych typach obiektów.

  
O NAS

Serwis Spanie.org ma na celu gromadzenie i prezentowanie ofert noclegowych dla klientów z Polski i zagranicy. Jest doskonałą platformą reklamową dla firm oferujących noclegi - kwatery prywatne, hotele, pensjonaty, apartamenty, ośrodki wczasowe, schroniska, sanatoria, pola namiotowe, oraz domki letniskowe.

Prezentowane w naszym serwisie oferty są opatrzone wszelkimi informacjami kontaktowymi, opisami obiektów oraz zdjęciami, co gwarantuje doskonałe rozeznanie dla klientów i dokonanie najlepszych wyborów. Dzięki menu nawigacyjnemu oraz zaawansowanej wyszukiwarce klienci mogą szybko odnaleźć obiekt spełniający ich wymagania. Dodatkowo na mapce można zobaczyć dokładną lokalizację obiektu.

Szukając noclegów możesz przeglądać wszystkie oferty, wysłać zapytanie do jednego lub kilku obiektów przez formularz internetowy, bądź skontaktować się z wybranym obiektem telefonicznie i dokonać rezerwacji. Wszystkie ustalenia i formalności załatwiasz najprostszą drogą z obiektem noclegowym i z nim też bezpośrednio się rozliczasz. Ze względu na brak pośrednika znacznie skraca się czas transakcji i obniżają się jej koszty.

 Każdy chętny przedstawiciel obiektu noclegowego może łatwo i szybko dodać swój obiekt do naszej bazy. Wystarczy dokonać jedynie darmowej rejestracji, zweryfikować poprawność adresu e-mail oraz określić parametry oferty. Każda oferta może zostać również opatrzona 12 zdjęciami.


Powody, dla których warto zamieścić w naszym serwisie swoją ofertę:

1. Rejestracja, oraz dodanie swojej oferty w serwisie Spanie.org jest darmowa - po upływie okresu próbnego  mogą państwo zrezygnować z zamieszczania swojej oferty, lub przedłużyć ją na kolejny okres abonamentowy.

2. W każdej chwili logując się na swoje konto można samodzielnie dodać/usunąć zdjęcie zmienić wszystkie dane/opisy oferty. Dzięki temu możesz np. dostosowywać zdjęcia do pory roku a w opisie zamieszczać informację o promocjach i podawać aktualną liczbę wolnych pokoi.

 3. Możliwość dodania 12 zdjęć do oferty, każde do 200 kb pojemności. 


4. Możliwość pokazania na mapie dokładnej lokalizacji obiektu - map google. Dzięki temu każdy łatwo trafi na miejsce zamieszczonej oferty.


5. Zaznaczenie opcji obsługi klientów w innych językach, ułatwia korzystanie z serwisu klientom zagranicznym.  


6. Podanie odległości ważnych miejsc od obiektu. Np. od dworca, morza, jeziora, wyciągu narciarskiego, poczty, sklepu czy lasu.

Zachęcamy do dodawania swoich obiektów do naszej bazy. Nieustannie pracujemy nad rozwojem serwisu oraz nad tym, aby uzyskiwał on najlepsze wyniki w wyszukiwarkach internetowych. Wszelkie te działania mają na celu zwiększenie liczby potencjalnych klientów.

Jeśli mają Państwo jakieś sugestie dotyczące działania serwisu bardzo prosimy o kontakt.

W sprawie reklamy lub innej formy współpracy z naszym serwisem bardzo prosimy pisać pod adres: biuro@spanie.org


tel: 600 117 509

Życzymy miłej współpracy,

        Zespół spanie.org


 


WOJEWÓDZTWO


Spanie, Noclegi, Baza Noclegowa, Kwatery, Sylwester, Wakacje, Urlop, Wypoczynek, Wczasy, Morze, Góry, Turystyka